אודות

חברת החדשות הפרטית הראשונה בישראל מפיקה ומשדרת את החדשות הפרטיות של החברות הגדולות בישראל לציבור הרחב, ללקוחות ולעובדים. החברה מעסיקה את מיטב כתבי הטלוויזיה בעבר ובהווה ויחד עם יוצאי מערכות חדשות מערוצי השידור המובילים בארץ מצליחה לקדם את המסרים החשובים של לקוחותיה בפורמט חדשותי המשודר כתוכן שיווקי בערוצים המסחריים, על גבי מסכים בארגון, כניוזלטר, בערוצי השידור בטיסות אלעל, בכנסים בדוא"ל ובסלולר. מייסד החברה- כתב הטלוויזיה איתי רפופורט

מערכת החדשות של חברת החדשות הפרטית זמינה 24/7 ופרוסה בכל הארץ. כל חברי המערכת- כולם, מקצוענים מנוסים מערוצי הטלוויזיה המובילים בישראל.

טל היינריך

נציגת CNN בישראל, כתבת ומגישה בערוצי טלוויזיה שונים ככתבת עצמאית

בועז פיילר

לשעבר עורך בכיר וכתב שטח ב-YNET

רוני סתיו

מגישה וכתבת בערוץ הטלוויזיה הבינלאומי i24 NEWS

יוני קמפינסקי

עורך החדשות הראשי של ערוץ 7, בעל טור טלוויזיוני בערוץ 20

מערכת החדשות

עו״ד רוני שאול

ייעוץ משפטי

גיא ברוזה וצוות אולפן החדשות הפרטי

חברת החדשות הפרטית מפיקה את משדרי החדשות ואת צילומי האולפן ממה שנחשב, על פי כל פרמטר אפשרי,  לאולפן הצילום הטוב בישראל - "סאן ווידאו". האולפן ממוקם במרכז ת"א ועובדיו, הנבחרים "בפינצטה", מומחים מהפקות אולפן מורכבות לטלוויזיה ועד לאולפנים וירטואליים. בלב המתחם של האולפן מצלמות Full HD והציוד המשלים הטוב ביותר שקיים. 

איתי רפופורט | מנכ"ל ועורך ראשי

מייסד חברת החדשות הפרטית, עיתונאי מגיל 14, זוכה פרס גדעון לב ארי (2003) למצוינות עיתונאית בטלוויזיה, 10 שנים כתב, עורך ומגיש בערוץ 1, ראש מערכת ברשות השידור וכתב "אולפן שישי" בחברת החדשות של ערוץ 2, ייסד ב 2005 את חברת החדשות הפרטית ופיתח את שיטת "בשידור חי!" להופעה אפקטיבית בתקשורת ולפני קהל.

יקיר טפר | עורך הסרטים הראשי

מבכירי עורכי הסרטים בישראל. מוסמך (MA) בהצטיינות בלימודי טלוויזיה והפקת ווידאו מ-Bournemouth university באנגליה. בתפקידו האחרון שימש כעורך משדרי החדשות בערוץ 10 וכעורך ראשי של סרטים דוקומטאריים עטורי פרסים. מאז 2005 משמש יקיר טפר כעורך הסרטים הראשי של חברת החדשות הפרטית ואחראי על צוותי העריכה. 

  • Black Facebook Icon
  • Black YouTube Icon

© 2023 כל הזכויות שמורות לרפופורט חברת החדשות הפרטית של ישראל