top of page

אימון להופעה בתקשורת

גלו את הנוסחה הסודית להופעה אפקטיבית בטוחה ומשכנעת בתקשורת ולפני קהל בשיטת "בשידור חי!"

 

אימון להופעה בתקשורת ופאנלים ולפני קהל

בשיטה שפיתח איש הטלוויזיה איתי רפופורט "בשידור חי!"

שיטת "בשידור חי!" הוכחה כאימון האפקטיבי ביותר להצלחה בהתמודדות בחזית התקשורתית, ליצירת הופעה בטוחה, משכנעת, אפקטיבית וזכירה.

הצטרפו לבכירי המשק שקבלו מאיתי רפופורט  מיומנות תקשורתית וכלים אפקטיביים להעברת מסרים  לציבור הרחב בצורה מקצועית, רהוטה ומשכנעת. המפגשים כוללים הכנה תיאורטית ומעשית להופעה באמצעי התקשורת הכתובה והאלקטרונית, כולל ראיונות טלוויזיוניים באולפן, ראיונות חוץ וראיונות רדיו, הכנה לראיונות בתקשורת כתובה ומקוונת, ותרגול והכנה למסיבת עיתונאים.

שיטת האימון שאימץ צה"ל לאימון אלופי המטכ"ל וצמרת הארגון להופעה בתקשורת בזמן חירום

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

אימון להופעה בתקשורת

אימון רקפת רוסק עמינח, מנכ״לית בנק לאומי

קורס הופעה בתקשורת

אולפן החירום של צה״ל

בכירי הזירה העסקית של ישראל ומפקדי צה"ל והמשטרה לא מופיעים בתקשורת לפני שהם עוברים את סדנת "בשידור חי!" שמעביר איש הטלוויזיה איתי רפופורט וצוות החדשות הטלוויזיוני שאיתו. בשיטה הייחודית מתנסה הבכיר בחוויה האמיתית, בתנאים אמיתיים ומול צוותי חדשות אמיתיים– וכך מגיע מוכן ומנוסה ל"רגע האמת" מול המצלמות והמיקרופונים. מאז הוקם "מכון רפופורט לתקשורת אפקטיבית בע"מ"(2004) זכינו להכשיר להופעה בתקשורת מגוון רב של בעלי תפקידים, ביניהם בכירים מאוד. המשותף לכולם- פוטנציאל, סיכוי והכרח להופעה בתקשורת.

 

בין לקוחותינו (הקבועים):

אלופי צה"ל וניצבי משטרת ישראל, הנהלת פרטנר אורנג', צמרת בנק לאומי, בכירי בזק בינלאומי, צמרת עמידר, מנכ"ל מוטורולה ישראל, מנכ"ל דיסני ישראל, מנהלי קבוצת הביטוח הראל, מנכ"ל ויזה כאל, מנכ"ל (לשעבר, אלי גליקמן ומשה בכר) ומנהלי חברת החשמל, מקורות, משרדי ממשלה, רשות הטבע והגנים, קק"ל, רשות העתיקות, ודיפלומטים במשרד החוץ.

הייחודיות שלנו– הכשרת בכירים ואנשי שטח:

  • הכשרה בתנאי אמת: הקמת אולפן טלוויזיה ו"מוקד שידור". מהרגע הראשון מתבצעת ההכשרה כך שמתקבלת תחושה של "שידור חי" על כל המשתמע מכך.

  • את ההכשרה כולה מעבירים אנשי תקשורת: שהיו בעבר הקרוב בצד השני של המתרס ו"חצו את הקווים": איתי רפופורט (ערוץ 1, 2, קול ישראל, YNET) וצלם חדשות (ערוץ 2, סוכנויות) באוריינטציה עיתונאית, זאת באמצעות הרבה תרגול והטמעה לאחר בסיס תיאורטי קצר.

  • המתאמן מקבלים "פנקס חירום להופעה בתקשורת": פנקס כיס המכיל בתמציתיות את כל עיקרי ההכשרה למקרה וישלח בדחיפות לתקשורת. הבכירים מקבלים בדוא"ל את תיעוד ההכשרה בווידאו.

  • שירות VIP בלעדי למכון רפופורט לתקשורת אפקטיבית בע"מ: הכנה קצרה (טלפונית) לפני הופעת הבכיר במדיה ומשוב מקצועי לאחר ההופעה.

המטרה

לתת כלים של ממש ולהכשיר להופעה אפקטיבית ומרשימה בכלי התקשורת השונים ולהטמיע יכולות להתמודד גם עם מצבי משבר במהלך מפגשים עם המדיה.

האמצעי

תרגול בתנאי אמת תוך הקניית הידע התיאורטי באמצעות ההתנסות המעשית מול המצלמות.

 

מאמנים את בכירי המשק הישראלי, מפקדי צה"ל והמשטרה ושגרירי ישראל בעולם מאז 2005 להופעה בטוחה רהוטה ומשכנעת בתקשורת ולפני קהל.

קורס הופעה בתקשורת לבכירים

מתווה האימון בשיטת ״שידור חי!״​

ראיונות באולפן טלוויזיה ולפני קהל:

מתחילים את ההכשרה בראיון טלוויזיה באולפן.

  • רקע - הכנת המסר לראיון, בניית המסר, יצירת הספין, לבוש והתנהלות לקראת ההופעה בטלוויזיה, הכרת אולפן הטלוויזיה ועבודת המצלמות והתמודדות עם לחץ לפני הופעה.

  • תרגול הכנת מסר ובניית ספינים והמשך ראיונות.

  • ניתוח הראיונות, לימוד הטעויות וחיזוק ההרגלים הטובים.

ראיונות טלוויזיה בחוץ, במסדרון (כנסים) ובהפתעה (בולדוג):

  • כללי הופעה בראיונות שטח והפעלה נכונה של קשר עין ושפת גוף מול מצלמות.

  • תרגול.

ראיונות רדיו:

אולפן הטלוויזיה הופך לאולפן רדיו מאולתר , מתבצעת הכשרה תיאורטית ומיד לאחריה הבכיר מתרגל ומנתחים את השידור ברדיו.

"שלום רפי" טלוויזיה, ראיונות חיוביים לטלוויזיה ולרדיו:

המשימה הקשה ביותר: להתראיין מול מצלמה כאשר המגיש נמצא באולפן אחר.

ראיונות לעיתונות הכתובה:

אימון לקראת ראיונות לעיתונות הכתובה והמקוונת. התכנית הנ"ל הינה הצעה בלבד. התכנית והלו"ז הסופי נקבע יחד עם הלקוח בהתאם לצרכים הייחודיים! העלות כוללת את כל המרכיבים כולל הקמת "אולפן" על כל ציוד הצילום ההקלטה והתאורה, צוות צילום, תחקיר וליווי המתאמנים גם לאחר הסדנה. המלצה שמנכ״ל, יו"ר וסמנכלים בכירים יתאמנו אחד על אחד ודרג זוטר יתאמנו בקבוצה של 5 משתתפים.

סודיות

מכון רפופורט לתקשורת אפקטיבית על כל אנשיו ישמור על חשאיות הסדנא, כך שאיש פרט למעורבים בה לא ידע על קיומה!

באימון עם יו״ר בנק לאומי דוד ברודט

הכנת נשיא המדינה לשעבר לפני ראיון

bottom of page