top of page

סרט תדמית לחברת הייטק

הפקת סרטון שיווק לעסק

במציאות העסקית של ענף ההייטק, ברור שתדמית נכונה היא שם המשחק, ובין הכלים העומדים לרשות חברות לטיפוח תדמיתן זוכה למקום של כבוד הפקת סרטוני תדמית. זאת לאור היכולת של סרטוני תדמית לחברות הייטק לספק מענה יעיל לצורכי מיתוג, קידום ושיווק. אלך מכיוון שבימינו סרטוני תדמית הפכו למוצר נפוץ, כדי לבלוט מעל למתחרים בענף יש חשיבות רבה להפקת סרטון מקצועי, איכותי, אמין ומשכנע. 

הדרך להשיג סרטון שכזה מתחילה בבחירת חברת הפקות רצינית ומקצועית, שיש לה את כל הידע והניסיון, כוח האדם והכלים הנדרשים ליצירת סרטים לחברות היי טק באיכות גבוהה ביותר, שמשקפים את ערכי ומאפייני החברה באופן אפקטיבי. כל זאת לצד היכולת ליצור סרטון ייחודי ומשכנע במיוחד, כפי שסרטון תדמית חדשותי יכול לעשות.

מטרתם של סרטוני תדמית

סרט תדמית לחברת היי טק מספק אמצעי אפקטיבי להצגת ייחודה של החברה ויתרונותיה, ולהעברת מסריה העיקריים. מדובר סרטונים ברורים, משכנעים וממוקדים, יחסית קצרים, המשמשים למיתוג חברת ההיי טק, ליצירת תדמית חיובית עבורה ובידולה ממתחרים במשק. יעדים אלו מועברים באופן ויזואלי כך שהם יתאימו לצרכי, רצונות ורגשות קהל היעד, בין אם מדובר בלקוחות, משקיעים, לגיוס עובדים לחברה וכדומה.

בכדי לעמוד בהצלחה ביעדים אלו יש צורך בהפקה מקצועית לאורך כל שלביה. חשוב להבין כי הפקה חובבנית של סרטון תדמית, בייחוד בתחום ההיי טק הנדרש להציב סטנדרטים גבוהים של איכות וקידמה, לא רק שלא תיצור את האפקט המבוקש אלא עלולה להזיק לתדמית החברה שהסרטון מייצג.

כלי יעיל וברור להצגת עולם ההיי טק

עבור חברות בתחום ההיי טק סרטוני תדמית מספקים כלי וויזואלי יעיל במיוחד, בהיותם מאפשרים להעביר תכנים מורכבים ומונחים טכנולוגיים לא מוכרים באופן פשוט, ברור ומעניין. מדובר בתכנים ומונחים כדוגמת טכנולוגיה פיננסית, ביג דטא, אבטחת סייבר וכדומה. סרט תדמית לחברות הייטק גם מאפשר הצגה ויזואלית ברורה של הליכים טכנולוגיים מורכבים שאינם נהירים לאדם מהשורה, באופן המדגיש את היתרונות של הליכים אלו ואף יכול להפוך אותם למרתקים.

סרטוני תדמית לצרכי שונים של חברות היי טק

הפקת סרט תדמית לחברת היי טק יכולה להידרש עקב סיבות וצרכים שונים:

  • שיווק- סרט לחברת הייטק לצרכי שיווק יכול להיות עבור מוצר או שירות חדש, כלל מוצרי החברה, מוצר שרוצים לקדם, חדירה לשווקים חדשים, בידול ממתחרים וכדומה. סרטונים אלו מבוססים על הליכי אפיון ותחקיר מעמיקים של המוצרים או השירותים המדוברים והטכנולוגיות שמאחוריהם, השוק בו החברה פועלת ומאפייני קהל היעד.

  • משקיעים- סרטון תדמית של חברת היי טק יכול להיות לשם גיוס משאבים. ליעד זה יש להפיק סרטון מדויק ואפקטיבי השם דגש על יציבות החברה וחוסנה הכלכלי, הצלחות עסקיות שיש מאחוריה, והכדאיות הכלכלית הטמונה בהשקעה במוצרי החברה. 

  • עובדים- סרטוני תדמית לחברות היי טק מופקים גם לצורכי פנים עבור עובדי החברה, בין היתר לשם גיוס עובדים ועבור שיפור מורל ותפוקת העובדים. סרטונים אלו יכולים להתמקד בין היתר ביתרונות תעסוקתיים שיש לחברה, התדמית שלה בשוק, הזדמנויות לפיתוח קריירה, האווירה החיובית והתומכת שבארגון, שכר ותמלוגים וכדומה.

 

הליכי הפקה מקדימים

 

הפקת סרטוני תדמית לחברות הייטק מחייבת מחשבה ותכנון מעמיקים שיבטיחו העברה מוצלחת ויעילה של מסרים בפרק זמן קצוב וקצר במיוחד, ועם פניה לרבדים שונים בקרב קהל היעד הצופה, לרגשות שלו, שאיפותיו, תפיסת עולמו וצרכיו. כל זאת מתוך מטרה לענות על ייעודו של הסרטון, בין אם למתג את החברה ולשפר את תדמיתה, להניע לפעולה וכדומה.
 

יעדים אלו מושגים קודם כל על ידי אפיון החברה ומוצריה ועל ידי הגדרה מדויקת של מסרים ויעדים ושל קהל היעד שעבורו הסרטון מופק, כמו לקוחות, משקיעים או עובדים. בנוסף, הגדרות אלו יאפשרו לבחור בשפה מתאימה ובקונספט מוביל לסרטון. למשל יש הבדל בשפה ובקונספט של סרטון המיועד לקהל מבוגר ומבוסס, קהל צעיר וטכנולוגי, קהל שמרני או ליברלי, וכן אם הסרט מיועד להעביר מסרים של הצלחה, קידמה, עתידנות, ביטחון, מקצועיות, חשיבה מחוץ לקופסא, אמינות וכדומה.

יכולות וכלים מקצועיים בכל ההליך ההפקה

בכדי לזכות בסרטון תדמית מוצלח של חברת היי טק, כל שלבי ההפקה חייבים לספק מענה יעיל ומקצועי. מענה זה ניכר בהליכי הפקה שלמים המיושמים על ידי צוות מיומן ואיכותי שיש לו ניסיון רב בתחום סרטוני התדמית, בדגש על הפקת סרטוני תדמית לחברות היי טק, ובעל הבנה מעמיקה של השוק בו החברה פועלת, המאפיינים והצרכים שלה. כמו כן, חברת הפקות רצינית גם תעמיד אולפן צילום מקצועי עם כל הציוד הנדרש. ואף יותר מכך, שניתן יהיה לשווק את הסרטון במגוון ערוצי מדיה כדוגמת מסכי הארגון, טלפונים סלולאריים, כנסים ותערוכות, במייל, בניוזלטר, ערוצי מסחר ועוד.

סרטון תדמית מקצועי בפורמט חדשותי

הפקת סרטון תדמית לחברת הייטק בפורמט חדשותי תעניק לכם כלי אפקטיבי לקידום, מיתוג, שיווק ופרסום, אשר ישודר כתכנים שיווקיים במגוון פלטפורמות ומדיות. מאחורי ההפקה עומד צוות מקצועי עם מיטב כתבי ערוצי הטלוויזיה וערוצי החדשות, ובנוסף לרשות ההפקה עומד אולפן מקצועי מהטובים והמתקדמים בארץ. כל אלו יובילו לקבלת סרטון תדמית מקצועי ואפקטיבי המעביר באופן מעניין ומשכנע מסרים מבוקשים, הסוקר את החברה, פעילותה, הצלחתה, מוצריה ושירותיה, ותורם ליצירת תדמית רצינית, אותנטית ורלוונטית של חברת ההייטק.

כך למשל, סרטון תדמית חדשותי יכול לכלול ראיונות עם עובדי החברה, מנהליה והלקוחות שלה. הוא יכול לסקור את החברה עצמה, ההיסטוריה שלה והליכי הייצור שלה. הסרטון גם יכול להתמקד במוצר שהחברה משווקת, היתרונות המהותיים שהוא מציג למשתמשים וביחס למוצרים אחרים שיש בשוק. כל זאת ועוד יועבר בסרטון מקצועי מרתק שיכול להכיל צילומי אולפן וצילומי חוץ בעסק, נקודות מכירה של שווקים, וכן קריינות מקצועית, ראיונות אישיים עם גורמים שונים, שילוב של תמונות סטילס וכתוביות ועוד.

bottom of page