top of page

סרט גיוס משקיעים

הפקת סרטון שיווק לעסק

נדרשים לגייס משקעים? מבקשים להפיק סרטון גיוס משקיעים אפקטיבי שמדגיש את חוסנה הכלכלי של החברה, יציבותה, הצלחותיה העסקיות ויתרונות ההשקעה במוצריה? בעזרתנו תזכו למענה מקצועי ושלם עם סרט תדמית מדויק ואפקטיבי ברמה הגבוהה ביותר שאפשר לבקש, המבוסס על פורמט חדשותי ייחודי. 

הצורך בגיוס משקיעים

גיוס משקיעים הינו צורך נפוץ בעולם העסקים, שיכול להופיע במצבים שונים לאורך פעילותו העסקית של ארגון. כך למשל, גיוס משקיעים נדרש להקמת עסק חדש, עבור פיתוח מוצר או שירות חדש, שיווק והפצה, עבור התרחבות העסק וחדירה לשווקים חדשים ועוד. יחד עם זאת, כדי לשכנע גורם חיצוני, שלאו דווקא מכיר היטב את תחום עיסוקו של הארגון, ושהחברה שלכם אינה הגורם היחיד שפונה אליו, יש צורך במערך הסברה מתקדם, מקצועי, יעיל ואמין, התורם לייצוג העסק ושיפור תדמיתו, שיכול להעביר רעיונות, מסרים ונתונים באופן כמה שיותר ברור, פשוט ומהיר. בין האמצעים הרלוונטיים לגיוס משקיעים בולטים במיוחד בשנים האחרונות סרטוני התדמית כפי שחברתנו מפיקה.

למה כדאי להיעזר בסרטון גיוס למשקיעים

בחירה בסרטוני תדמית לגיוס משקיעים הפכה למבוקשת בשנים האחרונות בגין שורה של יתרונות. קודם כל הסרטון מספק אמצעי המחשה ויזואלי יעיל שיכול לחוסך הסברים ארוכים ומייגעים בעל פה או בכתב. בנוסף הסרטון יכול להעביר באופן מהוקצע, מתומצת ומשכנע את כל היתרונות שיש בהשקעה בארגון, וזאת בפרק זמן קצר במיוחד שאינו גוזל יותר מידי מזמנו היקר של המשקיע. בנוסף ניתן לעשות שימוש בסרטונים אלו בכל מקום וזמן, בין אם בפגישות אישיות או על ידי הצגתם במדיה הדיגיטלית און ליין. מעבר לכך, שימוש בסרטון גיוס איכותי מעיד על מקצועיות החברה העומדת מאחוריו ורצינות כוונותיה.

הליך הפקת הסרטון

הפקת סרטון לגיוס משקיעים מבוססת על הליך מקצועי הנדרש בתכנון ומחשבה מעמיקים. קודם כל יש צורך באפיון מדויק של החברה, מוצריה, השוק בו היא פועלת וקהל המשקיעים הרלוונטי עבורה. על פי נתונים אלו ייבחר קונספט מתאים לסרטון, ייכתב עבורו תסריט וייאספו עבורו תכנים מתאימים. לאחר מכן ייערכו הצילומים הנדרשים עבור הסרטון שיכולים להיות באולפן או מחוצה לו באתר ובמשרדי בית העסק או בכל מקום אחר. צילומים אלו יכולים לכלול צילומי מוצרים, פסי ייצור ומשרדי החברה, וראיונות עם עובדי ומנהלי החברה. לאחר הצילומים מגיע שלב העריכה המלכד את כל נתוני הסרטון וכולל עריכת צילומים, הוספת קטעי קריינות, הוספת מוסיקת רקע, אפקטים, תמונות סטילס, גרפים ותרשימים וכדומה.

מה הופך סרטון גיוס משקיעים למוצלח

כדי לקבל סרט גיוס משקיעים מוצלח יש צורך בהליך עומק מקצועי, המתבסס על קשת רחבה של פרמטרים שיש לתת עליהם את הדעת:

  • יש צורך להפיק סרטון ברמה מקצועית גבוהה ביותר של תסריט, צילום, הגשה ועריכה, המעידה על רצינית ומקצועיות חברתכם, וגורמת להבלטת העסק על פני גורמים מתחרים.

  • סרטון מוצלח יתמצת את עיקרי הנושאים הרלוונטיים והמהותיים ויציגם באופן ברור, מעניין, משכנע, קליט וזכיר. יתרה מכך, הסרטון יתמודד עם נושאים מורכבים על ידי הפשטתם באופן שיהפכו קלים להבנה למשקיעים הצופים בהם, ללא מאמץ מצידם. זאת לצד הדגשת היתרונות שיש בהשקעה בחברה או בפיתוח מוצר או שירות שלה.

  • למרות שהשקעה מורכבת מתהליך רציונלי, בשוק יש לא מעט משקיעים אשר לצד  בחירות שקולות פועלים גם לפי תחושות בטן. לכן, גם עבור עולם ההשקעות סרטון תדמית טוב יפעל ברמה הרגשית ויעורר במשקיע תחושות של אמון, אמפתיה, סקרנות, ערך מוסף וכדומה.

  • כמו בכל סרט, גם בסרט תדמית לצורכי השקעה מה שגורם לחיבור הצופה לתוכן המוקרן הינו סיפור מוצלח. אז גם אם יש לכם צילומים מעולים לסרט, אם הם לא ישולבו עם סיפור מתאים ומעניין שיוביל את הסרט היכולת שלהם ליצור עניין תהיה פחותה. את הסיפור יש לבחור באופן שיתאים למאפייני קהל המשקיעים שעבורו הסרט מיועד, וכן בהתאם לקונספט הנבחר עבור הסרט בין אם מדובר במוטיב מוביל של חדשנות, יצירתיות, כדאיות פיננסית, יוקרה, מיתוג, בלעדיות ועוד.

אפשרויות יישום של סרטון משקיעים

ברגע שיש לכם ביד סרט תדמית למשקיעים, למעשה עומד לרשותכם אמצעי רב שימושי שניתן להציגו בפני משקיעים שונים במגוון הזדמנויות, פלטפורמות ומקומות, בין אם בהצגה אישית או עבור הצגה בפריסה רחבה. כך למשל, ניתן להציג סרט למשקיעים כתחליף או לצד מצגת עסקית במהלך פגישה בחדר הישיבות של החברה או של המשקיע, או להציגו באירועי התרמה, תערוכות, כנסים וירידים. יתרה מכך, סרטי תדמית לגיוס משקיעים מספקים תחליף נאות לפגישות אישיות פנים מול פנים, החוסך את הצורך להגיע למקומות מרחוקים בחו"ל ומספק מענה עסקי הולם לתקופת הקורונה. למשל את הסרטון אפשר לשלוח במייל למשקיעים, להציגו ברשתות עסקיות כמו לינקדאין, להעלותו לאתר או אפליקציה של החברה, להעלותו לרשתות חברתיות ועוד. 

סרט תדמית למשקיעים בפורמט חדשותי

כאמור, כדי שסרט תדמית למשקיעים יצליח יש צורך להפיקו באופן מקצועי, אמין ומעניין, שונה מסרטונים אחרים המוצגים בשוק ומבדיל את החברה ממתחרים. למען מטרה זו חברתנו מציעה פורמט ייחודי עבור הפקת סרט גיוס משקיעים שמבוסס על פורמט חדשותי. היכולת שלנו לספק פורמט ייחודי כזה נשענת על צוות מקצועי שמורכב ממיטב כתבי הטלוויזיה יוצאי ערוצי שידור וחדשות מובילים בישראל. לצוות יש את כל הכישורים הנדרשים לקידום המסרים המבוקשים של הארגון באופן אמין, משכנע ומרתק.

כמו כן, הפורמט החדשותי בא לידי ביטוי בסרטון תדמית ששם דגש על ראיונות אישיים, כתבות שטח, קריינות מקצועית, סקירת פעולות ומוצרים של הארגון כיום ובעבר, ועוד. יתרה מכך, חברתנו עובדת עם אולפן צילומים מקצועי הטוב בארץ, ובו צוות מיומן וציוד צילום ועריכה מתקדמים, שיכול לספק מענה לכל צרכי ההפקה.

bottom of page