top of page

סרטי תדמית לגיוס עובדים

5.jpg

נדרשים לגייס עובדים חדשים לחברה? מחפשים אמצעי אפקטיבי, משכנע ויעיל לגיוס המונים שימשוך כוח אדם מתאים לארגון ויבדיל אותו ממתחרים? כדאי לשקול הפקת סרטון לגיוס עובדים כפי שחברתנו מבצעת בפורמט טלוויזיוני ייחודי, עם הליך הפקה מקצועי ברמה הגבוהה ביותר שאפשר לבקש. 

חשיבותו של המשאב האנושי

 

בעשור השני של שנות האלפיים, המשאב האנושי מוכר כגורם מרכזי בחברות וארגונים וכל חברה מתקדמת שואפת לאגד סביבה צוות מוכשר ומיומן של עובדים. לכן, בשוק של ימינו יש תחרות עזה על גיוס כוח אדם כמה שיותר מקצועי ואיכותי. בכדי לעמוד בתחרות משקיעים ארגונים, חברות וחברות השמה משאבים לא מבוטלים באיתור של טאלנטים שיעשו את כל ההבדל, ואשר ישתלבו בחברה ויתרמו לקידום העסק והצלחתו.

למעשה מדובר במשימה לא פשוטה שכרוכה בהשקעה רצינית של זמן ומשאבים עבור איתור עובדים מתאימים, לצד שכנועם לעבוד בחברה ולא אצל מתחרים. השקעה זו מובילה גם לחיפוש מתמיד אחר אמצעי גיוס כמה שיותר משכנעים ואטרקטיביים, וכאן בדיוק נכנסת לתמונה האפשרות של הפקת סרטון תדמית לגיוס עובדים.

מאפיינים של סרטון תדמית לצורכי גיוס

שלא כמו סרטוני תדמית אחרים בני דקות ספורות, סרטון תדמית לצורכי גיוס יכול להיות גם ארוך יותר ולהגיע לעשר דקות ואף לרבע שבע. הסרטון יתמקד בדרישות תפקיד וכישורים מבוקשים מעובדים המגויסים לחברה, לצד הצגת הארגון עצמו, תחומי פועלו, מוצריו ושירותיו, תנאי ההעסקה שהוא מציע והצלחותיו בעולם העסקי. בנוסף, בסרטונים אלו מושם דגש על הייחוד של הארגון לעומת מתחרים בשוק ועל יתרונות העבודה בו. 

היתרונות של סרטון תדמית לצורכי גיוס

בחירה בסרטון תדמית לצורכי גיוס עובדים תעניק לכם כלי אטרקטיבי ואפקטיבי המאפשר למשוך את תשומת לב של עובדים פוטנציאליים ולהציג בפניהם בזמן קצר ובאופן ברור ומשכנע את יתרונות העבודה בחברה שלכם. כמו כן, על ידי השקעה חד פעמית בסרטון תזכו בכלי גיוס פשוט להפצה שאינו מוגבל במספר הפעמים שניתן לעשות בו שימוש.

הבנת פרופיל מבוקש

מכיוון שלכל חברה וארגון בכל תחום וענף במשק יש קריטריונים שונים עבור גיוס עובדים, את הפקת סרטון גיוס עובדים חשוב לבסס על קריטריונים אלו. כמו כן, בימינו הקריטריונים עבור גיוס המונים מוצלח אינם עניין טכני גרידא של הכשרה, ניסיון וכישורי העובד והתאמתם למשרה שהוא נדרש לבצע, אלא מדובר במכלול של תכונות המתייחסות להתאמה לרוח הארגון, השוק בו הוא פועל, ערכיו ואופן התנהלותו. הווה אומר, שסרטון גיוס טוב נדרש להיות עם קונספט מתאים ולהעביר לא רק את דרישות התפקיד אלא למשוך אנשים בעלי אישיות ורקע מתאימים. 

בחירת קונספט לסרטון גיוס

הפקת סרטון גיוס מבוססת על הליך מקצועי שלם המתחיל בבחירת קונספט מתאים. הקונספט ייבחר בהתאם לפרופיל המבוקש של עובדים, המבוסס על דרישות התפקיד והאווירה בארגון. 
כך למשל, לחברת סטארט אפ המנוהלת באווירה צעירה, קלילה לא פורמלית ניתן לבחור בקונספט קליל ומשעשע, השם דגש על עבודת צוות. זאת בעוד שלחברה פיננסית עם אווירה מקצועית, מאופקת ומכובדת ייבחר סרטון עם קונספט יותר מכובד ורציני, השם דגש על מקצועיות והישגים אישיים. ניתן גם לבחור סרטון גיוס המעביר מסרים של הישגיות ומצוינות, יכולות טכנולוגיות, יחסי לקוחות, חשיבה יצירתית, מוכנות ללמוד, דגש על תנאי העסקה מעולים, האווירה בארגון ועוד.

מרכיבי סרטון גיוס עובדים

 

מלבד פעולות מקדימות של בחירת קונספט, הפקת סרטון גיוס מורכבת מעוד שורה ארוכה של שלבים ופעולות חיוניות, כשכל שלב נדרש ברמה גבוהה של תכנון וביצוע. בין היתר יש צורך באיסוף של חומרים ותכנים שיכולים להיות רלוונטיים לסרטון, כמו צילומי סטילס או סרטונים מאירועים מיוחדים ומימי כיף וגיבוש שישתלבו בסרט. כמו כן, בהתאם לקונספט הנבחר ייכתב תסריט לסרטון וייבחרו אתרי צילומים מתאימים, בין אם באולפן, מפעל ומשרדי החברה, נקודות מכירה ושווקים. בנוסף, הסרטון יכול להכיל ראיונות עם מנהלי ועובדי החברה, צילומים המלווים בקריינות, צילומי מסך ירוק, אפקטים ומוסיקת רקע. כל זאת ועוד מסופק על ידינו בפורמט טלוויזיוני ייחודי בעל אופי חדשותי, המעניק לסרטון הגיוס רובד אותנטי, רלוונטי, אמין ומעניין.

מספר דגשים בנושא

בעת הפקת סרטון תדמית לגיוס עובדים ישנם מספר דגשים שכדאי לשים אליהם לב. קודם כל סרטוני תדמית אלו פחות מתאימים כסרטוני אנימציה ועדיף להפיקם בוידאו המאפשר לבחון את מקום וסביבת העבודה ואת מנהלי ועובדי החברה. כמו כן יש לבחור בקפידה את המקומות שיצולמו בארגון, שיעברו היטב את עדשת המצלמה. את המקומות האלו יש לארגן ולנקות היטב בטרם הצילום. בנוסף יש לבחור בתמהיל נכון בהתאם לאופי החברה ותפקידים נדרשים, בין הצגה של מתקני ומוצרי החברה לבין הצגת צוות העובדים והמנהלים שלה.

את הסרטון עצמו תוכלו להציג במדיות ופלטפורמות שונות, ביניהן האתר של החברה בדף דרושים, ברשתות חברתיות וברשתות עסקיות כמו לינקדאין המהוות מקור מרכזי לגיוס של עובדים. כמו כן ניתן לשלוח את הסרטון במייל או לטלפון של מועמדים רלוונטיים, ולהקרינו  בבית העסק עצמו.

bottom of page