top of page

סרטוני תדמית

חברת מעלות
מקורות
כביש 6 ״דרך ארץ״
המכללה האקדמית להנדסה ע״ש סמי שמעון
מוזיאון ארצות המקרא
פספורט קארד
קבוצת שלב
מטב סיעוד
צמיגי חצב
קאנטרי קלאב פולג
רשת עמל ומעבר
נגיש לי
פירמת אברהם ללום עורכי דין

סרטי תדמית כבר הפכו למזמן לאמצעי שיווקי ומיתוגי בעל חשיבות גדולה לארגונים וחברות, מוצרים ושירותים. חברתנו אמונה על הפקדה ושידור של חדשות פרטיות עבור החברות הגדולות בארץ, מפיקה בין היתר סרטוני תדמית. באנו יודעי לקדם את המסרים החשובים ביותר ללקוחותינו, וזאת באמצעות הפקת סרטון תדמיתי בפורמט חדשותי, אותו משדרים כתוכן שיווקי בכל מדיה אפשרות – לרבות בסלולר, בדואר אלקטרוני, בניולזטרים, בכנסים, על גבי מסכים בארגון ועוד.

 

ההפקה, הצילומים והעריכה מבוצעים על ידי חברי המערכת שלנו, הנמנים על השורה הראשונה של המקצוענים בתחומם ובעלי ניסיון רב בעבודה בערוצי הטלוויזיה המובילים בארץ. בנוסף, לרשותנו עומד אולפן הצילום הטוב בישראל, סאן וידיאו, בו קיימת מצלמות FULL HD וציוד משלים המתקדם מסוגו. באולפן השוכן בתל אביב עובדים מומחים בהפקות אולפן לסוגיהן, לרבות הפקת סרטי תדמית.

 

כמה מילים על סרטוני תדמית

 

הרעיון שמאחורי סרטון תדמית הוא להציג את היתרונות, הייחוד והמסרים המרכזיים הקשורים לשירות מסוים, למוצר, לחברה, עסק או ארגון. סרטונים אלו הינם קצרים יחסית, ממוקדים וברורים, ומיועדים לתרום ליצירת מיתוג, בידול ותדמית חיובית בקרב קהלי יעד שונים. זאת, באמצעות הצגה ויזואלית המדברת אל רגשות הקהל, הרצונות והצרכים שלו, נושאים תרבותיים או מעמד חברתי, וכן הלאה. מטבע הדברים, הקהלים יכולים להיות שונים מאוד, בין אם מדובר בפלח מסוים באוכלוסייה הכללית, או עובדי החברה, משקיעים פוטנציאליים וכדומה.

 

הפקה נכונה ומקצועית של סרטון תדמית

 

על מנת שהפקת סרטוני תדמית תשיג את מטרותיה, עליה להיות מבוצעת באופן נכון ומקצועי, עם תהליך סדור החל משלב האפיון הראשוני ועד לעריכה והשידור עצמו. יש לזכור כי סרטון המופק באופן חובבני או לא מספיק מקצועי, עלול במקרה הטוב שלא להיות מספיק אפקטיבי, ובמקרה הרע אף לפגום בתדמית החברה העומדת מאחוריו, ולהתבטא גם במעגל הלקוחות, בביקוש אחר המוצר או השירות וכן הלאה.

 

למעשה, הפקת סרטי תדמית לעסקים צריכה לשים את הדגש על לא מעט פרמטרים, שכולם מצריכים התייחסות, מחשבה ותכנון. כך למשל, הסרטון נועד להעביר מידע ומסרים, אולם בסופו של דבר ההצלחה טמונה בחוויה הנוצרת בקרב הצופים. מאחר שסרטונים אלו הינו קצרים לרוב, בני דקות אחדות, הרי שכל שנייה נחשבת ויש לנצלה כראוי על מנת לפנות אל הרגשות, הצרכים, התפיסות והשאיפות של קהלי היעד, ובמידת הצורך גם להניעם אל הפעולות הרצויות.

 

לכן, בתור התחילה יש להגדיר את המטרות ואת קהלי היעד בצורה מדויקת לחלוטין. כך למשל, האם קהל היעד הוא לקוחות או משקיעים, האם מדובר בקהל צעיר ותוסס, אורבאני או כפרי, בעל מעמד סוציו-אקונומי גבוה או נמוך, מסורתי ודתי, חלוני וליברלי וכן הלאה. הגדרה זו הינה חיונית לגיבוש השפה הייחודית של סרטון התדמית על כל רבדיו, וכמובן שיש להגדיר היטב גם את יעדי הסרטון כגון שיפור התדמית, קידום מכירות, הצגה של מוצר או שירות חדש וכדומה. רק לאחר מכן ניתן לעבור אל ברירת ובניית המסרים המבוקשים של הסרטון, אשר עולים בקנה אחד עם החזון, הערכים והמיתוג הקיים של הארגון, ומעבירים היטב תחושות כגון הצלחה, מקצועיות, יצירתיות, אמינות, טכנולוגיה, קדמה וכיוצא בזאת.

 

כאמור, הפקת סרטון תדמית לעסק או לארגון היא פרויקט המורכב ממספר שלבים, וחברתנו אמונה על כולם החל מהאפיון המקדים ועד לצילומים, הגרפיקה, שילוב של קריינות במסגרת העריכה, וכן כתוביות, סאונד, מוזיקת רקע וכדומה. בנוסף, אנו יודעים לבצע הפקת סרטי תדמית לעסקים לכל פלטפורמה מבורשת ולכל סוג מסך, החל מטלפון נייד ועד למסכי טלוויזיה גדולים. כמו כן, יתרון משמעותי של חברתנו, המבדיל אותה ממרבית הגורמים בשוק, הוא הניסיון הרב בפורמט החדשותי שבו מופקים ומשודרים סרטי התדמית. הפקת סרטי תדמית בפורמט חדשותי מעניקה להם נופך הרבה יותר ריאליסטי ואמין, ממש כאילו הם משודרים במסגרת כתבה חדשותית מציאותית. במידת הצורך, נשמח להציג בפניכם את תיק העבודות שלנו ואת רשימת לקוחותינו, עליה נמנים גורמים מובילים במשק כגון בנק לאומי, בז"ן, כי"ל, תנובה ועוד.

 

היתרונות בשיפור תדמית העסק

 

כפי שנאמר בתחילת המאמר, הפקת סרטוני תדמית מהווה בימינו כלי מיתוג ושיווק בסיסי, וזאת לאור מספר יתרונות ברורים ומוכחים. ראשית, אנו חיים בעידן שבו סרטים בפורמטים שונים ומשונים מוצגים ברשת האינטרנט, בין אם ביוטיוב, אתרים וברשתות חברתיות מגוונות. כפועל יוצר מכך, ישנה חשדנות מובנית כלפי אמינות הסרטונים המוצגים, שלא ברור מי ומה עומד מאחוריהם. לעומת זאת, הפקת סרטי תדמית לעסקים מאפשרת לקהלי היעד להכיר את החברה, מנהליה, עובדיה, מוצריה או שירותיה,  וכך לדעת שיש אנשים אמיתיים ועסק אמיתי העומד מאחורי המוצר או השירות.

 

כאמור, אחד היעדים של הפקת סרטון תדמית לעסק הוא לקדם את הזדהותם של הצופים עם המסרים, הערכים והחזון של החברה, ובמידה שיעדים אלו מושגים קיים יתרון ברור ומשמעותי. כאשר אנשים צופים בקט תדמית הבנוי היטב, המדבר בשפה הנכונה עבורם ונוגע בהם, נוצר קשר ברמות ישירות ועקיפות כלפי החברה, המוצר או השירות. אין ספק שלאפקט הרגשי הזה יהיו תוצאות מבחינת העדפה של מוצרים ושירותים, או כל פנייה אל העסק. בתוך כך, אחד הגורמים המשפיעים הוא ההיכרות המוקדמת עם החברה ומוצריה, או במילים אחרות – מעמד הקנייה לא יהיה הפעם הראשונה בה נתקל הקונה הפוטנציאלי במוצר או בשירות. בזכות סרטון התדמית הלקוח כבר יודע שיש מי שעומד מאחורי המוצר, כבר ראה את המוצר או השירות ודרך השימוש בו, ובזכות תחושת המוכרות יש סיכויים גבוהים יותר להעדפתו על פני אחרים המוצעים בשוק.

bottom of page