top of page

הפקת מהדורת חדשות

3.jpg

חברת החדשות הפרטיות מתמחה בהפקת סוגים רבים של סרטונים בפורמט טלוויזיוני- חדשותי ייחודי. בתוך כך, אנו אמונים על הפקת מהודרת חדשות למגוון צרכים של ארגונים מכל מגזרי המשק, לרבות חברות וגופים הנמנים על הגדולים והמובילים בישראל.

מהדורת חדשות פרטית – מה זה אומר?

 

משדרי חדשות פרטיים כשמם כן הם – משדרים שאותם אנו מפיקים מאלף ועד תו, הנראים בדיוק כמו משדרי החדשות שאתם צופים בהם מעל למרקע הטלוויזיה או מסך המחשב. מטבע הדברים, במרכז הפקות מהדורות חדשות לעסקים עומד העסק עצמו, כאשר הדגשים יהיו בהתאם למטרות שלשמן נועד הסרטון. כך לדוגמא, ייתכן שהמיקוד יהיה במוצר או בשירות חדש שהארגון מעוניין לדחוף קדימה ולשווק לקהלים שונים, ואז מהדורת החדשות תהיה בסגנון שיווקי. יחד עם זאת, לכל אורך המהדורה יישמר הפורמט העיתונאי, כלומר סיקור של המוצר והשיווק בנימה אובייקטיבית שאינה צעקנית או אגרסיבית, אלא מקצועית ואמינה.

אכן, התוצר הסופי של משדרי חדשות פרטיים הינו משדר חדשותי לכל דבר ועניין, רק כמובן שהוא מופק מטעם הלקוח באמצעות חברתנו ולא דרך גופים עיתונאיים אחרים. המשדר עשוי לכלול בין היתר ראיונות עם מנהלי החברה המבוצעים במשרדים, או ראיונות "ספונטניים" במסדרונות. הוא יכול לכלול ראיונות עם עובדים על פס הייצור שמספרים למשל על מיכון חדש או על איכות המוצרים, והוא יכול לכלול צילומים וראיונות עם לקוחות. לדוגמא, ניתן לצלם לקוח המגיע לנקודת מכירה של העסק או לקבלת שירות בארגון, ולאחר מכן לראיין אותו ולשאול לשביעות רצונו מהשירות או מהשימוש במוצר.

בנוסף, הפקת מהדורת חדשות עשויה לכלול צילומי אולפן ירוק, צילומים של הנעשה בשטח, סיקור של פעילות החברה באופן כללי, העברת מסרים כגון חזון וערכים של הארגון, שימוש באמצעים גרפיים כמו לוגו, וכל פרט אחר ההופך מהדורת חדשות למושלמת – החל בכתבים בעלי ניסיון רב בעיתונאות טלוויזיונית המסקרים את הארגון, ועד לקריינות, מוזיקת רקע וכדומה.

מה עוד חשוב לדעת על מהדורת חדשות פרטית

 

יש עוד שורה ארוכה של שימוש שניתן לעשות עם הפורמט הזה. כך למשל, ניתן להפיק מהדורת חדשות פנימית לארגון. אכן, בשנים האחרונות נעזרים ארגונים רבים במדיה הדיגיטלית ואפשרויותיה על מנת להעביר מסרים אחידים מההנהלה לעובדים, וזאת לאור היתרונות המרובים הכרוכים בעניין. לדוגמא, הפקת מהדורת חדשות פנימית מאפשרת להנהלה לעדכן באופן מהיר, יעיל, פשוט, מעניין ומובן את כלל המחלקות הפזורות במקומות שונים אודות שינויים בתפיסה, אודות התארגנות מחדש, שינויי הנהלה, פרויקטים שונים שהארגון ביצע וכדומה. כמו כן, מהדורות כאלו תורמות רבות להגברת ההזדהות של העובדים עם ערכים ומסרים ספציפיים, כמו גם עם המטרות והיעדים של הארגון בכללותו. הן יכולות להגביר את גאוות היחידה ואת הלכידות, את המוטיבציה ואת הנאמנות, וכל זאת בהתאם למה שהוגדר באפיון בתור מטרות הסרטון.

עוד חשוב לדעת כי הפקות מהדורות חדשות לעסקים ניתנות לשידור על גבי פורמטים שונים, וגם להיבט זה יש יתרונות לא מבוטלים. כך לדוגמא, את מהדורת החדשות אפשר להקרין על גבי מסכים במתחמי החברה, למשל בתור מהדורת חדשות פנימית לארגון, אך גם בתור מהדורה המיועדת לקדם את תדמית החברה בכללותה בעיני לקוחות. בנוסף, את המהדורה ניתן להעלות לאתר האינטרנט של החברה כך שתהיה זמינה לצפייה אונליין בכל עת על ידי המעוניין, וניתן להביא לצפיות מרובות על ידי יצירת קמפיין בגוגל וברשתות החברתיות המובילה אל העמוד הרלוונטי. אכן, לעיתים כתבות אלו אף זוכות להפוך לויראליות וזוכות בתפוצה נרחבת, כאשר הן נצפות גם דרך טלפונים ניידים ומכשירים מכל סוג המחוברים לאינטרנט, משותפים דרך פייסבוק וווטסאפ וכן הלאה.

למה צריך את זה?

 

כאמור, על לקוחותינו נמנים ארגונים וחברות הנחשבים למובילים במשק, החל בבנק לאומי, דרך תנובה ועד לכי"ל ובז"ן, ולצידם עוד שורה ארוכה של לקוחות מכל המגזרים. עבורם, היתרון של הפקת מהדורת חדשות פרטית ברור מאוד: מצד אחד מדובר בשופר של הארגון, עוד כלי משמעותי ביותר שדרכו ניתן להשיג מטרות תדמיתיות, לטפל באירועי יחסי ציבור, לקדם מוצרים, להעביר מסרים לעובדים וכן הלאה. מצד שני, מדובר בפורמט שונה מאחרים הנהוגים בתחום כגון סרטוני אנימציה או שיווק, אשר מאופיין ברמה גבוהה במיוחד עם נופך עיתונאי מעורר אמון ואמינות. יחד עם זאת, בניגוד למהדורת חדשות רגילה, ההבדל הוא כמובן שללקוח יש שליטה מלאה על תכני התשדיר. אין בכך לומר כי משדרי חדשות פרטיים אינם נאמנים לכללים בסיסיים של אתיקה ולחוק בישראל, אולם המרחב הרבה יותר גדול ממהדורת חדשות רגילה.

ולמה להפיק איתנו?

 

הפקת מהדורות חדשות לעסקים היא התמחות מרכזית שלנו ואנו אמונים עליה מזה שנים. לרשות לקוחותינו עומד צוות מיומן ביותר של אנשי מקצוע, יוצאי ערוצי הטלוויזיה המובילים בישראל, המחזיקים בהרבה מאוד ידע, ניסיון וכישרון. בנוסף, ברשותנו ציוד מקצועי מעולה ואולפן סאן וידאו הנחשב לטוב מסוגו בארץ. אם תעיינו ברשימת הלקוחות המרשימה שלנו, וכמובן גם בסרטונים באתר המהווים חלק מתיק העבודות שלנו, תבינו כי אנו הבחירה הטובה ביותר גם עבורכם.

bottom of page