top of page

הפקת אולפן שטח

3.jpg

חברתנו מתמחה מזה שנים בהפקת ושידור חדשות ופרטיות, לצד הפקת סרטונים מגוונים, עבור לקוחות מכל מגזרי המשק. על לקוחותינו נמנים גורמים מוסדיים, ציבוריים ועסקיים מהגדולים והמוכרים בישראל, הנעזרים בשירותינו לצורך הפקת שידורים חיים, הפקת אולפני שטח, אולפן שקוף, קורסים וסדנאות להופעות בתקשורת, ועוד. לצורך הפקת אולפן שידור חי ואולפני שטח בכלל, אנו מעמידים לרשות לקוחותינו את מיטב הציוד המקצועי בתחום, לרבות מצלמות Full HD, וכמובן ניסיון רב שנים של מיטב כתבי הטלוויזיה מערוצי השידור המוביל בארץ.

מתי כדאי לבצע הפקת אולפני שטח

 

הפקת אולפן שטח הינה בחירה מצוינת עבור קשת רחבה של מטרות ובמגוון מקרים. כך למשל, במהלך כנסים וימי עיון שמקיימים חברות וארגונים, אולפן שטח מאפשר לצלם אירועים, התכנסויות ופאנלים המתקיימים בזמן אמת, כאשר החומרים ישמשו לאחר מכן לצורך סרטוני תדמית ושיווק, לצורך חדשות פרטיות שנפיק עבור הלקוח, וכדומה. כמו כן, ניתן להקים אולפן שידור חי, למשל אולפן שקוף, אשר בו מתקיימים הפאנלים והראיונות ומועברים בזמן אמת לקהלים שונים. בנוסף, במהלך אירועי קידום מכירות, כנסים וימי עיון, הפקת אולפני שטח מאפשרת לבצע ראיונות עם עובדים ובכירים בחברה או בארגון, תוך שהפעילות מתקיימת לנגד עיני הצופים בזמן אמת.

 

יש לציין כי לחומרים המצולמים במסגרת אולפן שטח יש כמה יתרונות משמעותיים. מכיוון שמדובר בתכנים המצולמים בזמן אמת, בשטח, הרי שהם מקנים אמינות רבה יותר לסרטון המצולם ומספקים את ההוכחה והמהימנות לאמת שמאחורי הדברים. בתור חברה המתמחה בהפקות בפורמט עיתונאי, אנו מכירים היטב את החשיבות ואת האפקט המשמעותי של צילומי שטח על הצופים, בין אם מדובר בחומרים שישמשו לצורך יחסי ציבור, לסרטונים גיוס משקיעים, לסרטים המיועדים ללקוחות וכיוצא בזאת. כמו כן, צילומי אולפן שטח מאפשרים לנצל באופן אפקטיבי במיוחד את האירוע שהחברה מפיקה או משתתפת בו, הן מבחינת איסוף החומרים יקרי הערך שמצטברים באירוע, והן מבחינת היכולת לשדר אותם בפלטפורמות שונות. כך למשל, ניתן לשדר את התכנים ברשתות חברתיות כמו יוטיוב ופייסבוק, ניתן להעלות ולשדר את התכנים דרך אתר האינטרנט וכן הלאה, כאשר לעיתים הסרטונים אף זוכים לתפוצה גבוהה ברשת.

כל הדרוש להפקת שידורים חיים

 

לחברתנו יש את כל הניסיון, הציוד וכוח האדם הדרוש להפקת אולפני שטח מקצועית מאלף ועד תו. הציוד כולל בין היתר תאורה המחוברת לרשת החשמל וכן תאורת לד על סוללות עבור צילומי חוץ, מסכים ירוקים בגדלים שונים לצורך יצירת רקע שונה מאחורי המרואיינים בעת העריכה או בזמן אמת, וכן מיקרופונים דינאמיים, חצובות למצלמות, פנסי מצלמות, כרטיסי זיכרון, כבלים, וכאמור מצלמות FULL HD. זאת בנוסף לציוד ותוכנות עריכה מהמתקדמים מסוגם, המאפשרים להוסיף אפקטים מורכבים, קומפוזיציות, כתוביות, קריינות, קידוד לפורמטים שונים ועוד.

מוקד תשומת הלב

מלבד היתרונות שכבר צוינו לעיל, אולפן שידור חי הניצב למשל בפסטיבל, בתערוכה, בכנס, ביום עיון או באירוע קידום מכירות, מהווה מוקד משיכה של תשומת לב. הקמת האולפן ופעילותו במהלך האירוע מעידה על השקעה מטעם המארגנים, על יכולות ביצועיות, על חשיבה ותכנון מוקדם, ועל כן היא תורמת גם לתדמית החיובית שהארגון מעוניין לקדם בקרב המבקרים והמוזמנים למקום. במילים אחרות, אולפן שטח בפני עצמו הוא סוג של אטרקציה המהווה חלק בלתי נפרד ואף חשוב של האירוע, הכל כמובן בהתאם לרצונות הלקוח וחזונו.

bottom of page