top of page

הפקות תוכן לכל צורך ומטרה

הפקת סרטון שיווק לעסק

חברת החדשות הפרטיות מתמחה בהפקות תוכן ייחודיות עבור עסקים, ארגונים, חברות, מוסדות ציבור ואישים, וזאת בפורמט חדשותי ייחודי. אנו מעמידים לרשותכם שנים רבות של ניסיון בהפקות תוכן למדיה הקלאסית והדיגיטלית, עם כתבים, עורכים ואנשים טכניים שעבדו בערוצי הטלוויזיה המובילים בישראל. מדובר בהפקות ברמה גבוהה במיוחד הנערכות על ידינו מאף ועד תו, תוך שיתוף פעולה מלא עם המזמין בתהליך פורה, ועם מוצר מוגמר העונה במדויק לשאיפותיו ורצונותיו של הלקוח.

הפקות תוכן לכל מדיה

אנו חברת הפקות תוכן שסרטיה ניתנים להצגה בכל מדיה אפשרית. כך למשל, את הסרטונים שאנו מפיקים ניתן להקרין בערוץ החדשות הפרטי של החברה, בין מדובר בערוץ יוטיוב או דרך אתר האינטרנט של הארגון. בנוסף, ניתן לבצע הפקות תוכן לאירועים שונים כגון תערוכות בהן החברה מקימה ביתנים, אירועי קידום מכירות, כנסים וימי עיון, אירועי סיום שנה, סיום פרויקט, פרידה מעובדים ותיקים ומנהלים וכן הלאה.. הסרטונים ניתנים גם להצגה על גבי מסכים הנמצאים במשרדי החברה, למשל בלובי ומול נקודות המתנה לקבלת שירות, וניתן לצפות בהם דרך מכשירים מכל סוג המחוברים לרשת – החל מהטלוויזיה ועד לסמארטפון.

לכן, הפקות תוכן למדיה שאנו מבצעים מהוות אמצעי יעיל ביותר להשגת מטרות שונות, כפי שנתאר מייד, ובתוך כך הן מהוות נכס שעומד לרשות החברה. כלומר, למרות שמדובר בסרטונים האמורים להשיג יעד מסוים, ספציפי ומדויק, הם אינם בהכרח חד פעמיים. ניתן להציגם שוב ושוב במועדים נבחרים, או לפתוח אותם לצפייה בכל עת בכל פלטפורמה מבוקשת, כך שההשקעה בהם מצדיקה את עצמה בטווח הקצר והארוך כאחד.

סוגים שונים של הפקות תוכן

כאמור, אנו מבצעים הפקות תוכן מסוגים שונים ולשלל מטרות וצרכים. כך לדוגמא, אנו מפיקים סרטונים שיווקיים, או במילים אחרות – פרסומות, וזאת בפורמט החדשותי הייחודי לחברתנו. מדובר בסרטונים המיועדים למשל להגדיל את קהל הלקוחות, את כמות המכירות של מוצר מסוים, לקדם שירות מסוים או בכלל את המוניטין והמיתוג של ארגון, מוסד או איש ציבור. אלו סרטונים המופקים בקפידה רבה אשר מעבירים בזמן יחסית קצר מסרים מדויקים אל קהל יעד מפולח, ובתוך כך מספרים סיפור אנושי, מרגש ומעניין המביא להזדהות עם התוכן ומעורר לפעולה המבוקשת.

דוגמא נוספת היא הפקות תוכן המיועדות לגיוס כספים ממשקיעים ומתורמים. סרטונים כאלו מספקים אמצעי המחשה ויזואלי יעיל החוסך בהסברים ארוכים בכתב ובעל פה, ומעבירים באופן משכנע, תמציתי ומהוקצע את יתרונות ההשקעה או התרומה לארגון. אלו סרטונים יחסית קצרים שאינם גוזלים מזמנו של התורם או המשקיע, ומבליטים את האיכויות הרצויות כגון תרומה לקהילה ולחברה, חדשנות המוצרים והפוטנציאל הרווחי שלהם, וכן הלאה. לצד הפנייה אל הפן הרציונאלי של המשקיע או התורם, הפקות כאלו גם מדגישות את הפן האנושי והרגשי שלא פעם מוביל להחלטות היוצאות "מהבטן".

סוג נוסף של סרטונים הינו הפקות תוכן לאירועים או לצרכים פנימיים של החברה. כך למשל, אנו אמונים על הפקת סרטוני פרידה מעובדים ותיקים ומנהלים, שהינם יותר ארוכים ובהם מובאים בין היתר קטעי ארכיון, ראיונות עם קולגות, עובדים ומנהלים, צילומי סטילס ווידאו מתקופת העבודה, ברכות ואיחולים וכן הלאה. אנו גם מפיקים סרטוני סיכום שנה שבהם משולבים בין היתר ראיונות אולפן ושטח, סקירת פעילות החברה והצלחותיה, צילומים מימי כיף שנערכו לעובדים וכיוצא בזאת. מעבר לכך, ישנן עוד הפקות תוכן בסגנון זה המיועדות להגברת הלכידות והגיבוש של העובדים סביב מטרות וערכי הארגון, המעבירים את ההרגשה שהעובדים מוערכים וזוכים לתגמול נאות במקום התעסוקה. 

חברתנו מבצעת הפקות תוכן למדיה גם עבור צרכי יחסי ציבור, כאשר הפנייה אלינו מגיעה ממשרד יחסי הציבור שמולו הלקוח עובד. אנו מבצעים את ההפקה עבור משרד יחסי הציבור, תוך שיתוף פעולה פורה מול הלקוח ובהתאם להנחיות שחברתנו מקבלת ממשרד היח"צ. הסרטונים מהווים חלק מהאסטרטגיה השיווקית של מוסד, ארגון, חברה או איש ציבור. למשל הם מופקים עבור פוליטיקאים המעוניינים ליידע את הציבור על פועלם, הישגיהם וערכיהם, עבור חברות המציגות את החזון, ההצלחות, האנשים שלהן ותרומתן לסביבה, או מוסדות המציגים את שביעות הרצון מהשירות, את הציוד הטכנולוגי החדיש שלהם וכן הלאה. 

בנוסף, סרטונים אלו נדרשים לא אחת בעת משבר הפוגע בתדמיתו של איש ציבור, מוסד או חברה עסקית, למשל עקב פרסומים שליליים בתקשורת, תביעת לשון הרע שהצליחה, תיעוד התנהלות לא תקינה של עובדים ומנהלים, וכדומה. במקרים אלו, הסרטונים שאנו מפיקים מאפשרים להביא את "הצד השני" של המטבע באופן ריאלי, אמין ומוחשי, עם כתבה חדשותית המשכנעת אף כתבים אמיתיים להמשיך ולחקור את הטענות העולות בסרטון שלנו.

מלבד האמור לעיל, אנו מבצעים עוד שורה ארוכה של הפקות תוכן לשלל מטרות וצרכים. כך לדוגמא, אנו מפיקים סרטי גיוס עובדים, סרטים המיועדים לצרכי תקשורת פנים ארגונית, סרטי תעודה המתמקדים בארגון או באיש ציבור מסוים, סרטי הדרכה, סרטי בחירות, ועוד. הנכם מוזמנים לפנות אלינו לקבלת פרטים נוספים ולהכוונה מאת אנשי מקצוע מנוסים ביותר.

bottom of page