top of page

סרט תדמית לתערוכה

הפקת סרטון שיווק לעסק

חברתנו מתמחה בהפקת סרטי תדמית בפורמט חדשותי לכל צורך ומטרה, בין אם מדובר בסרט שיוקרן בתערוכה או בכנס, סרטון המופץ במדיה הדיגיטלית, סרטונים המוקרנים במתחמי החברה ועוד. הפקת סרטון תדמית לתערוכה היא מלאכה המצריכה ניסיון רב והיכרות מצוינת, הן עם הפורמט המתאים, הן עם הלקוח ופועלו, הן עם המוצרים והפתרונות, והן עם קהלי היעד והסביבה. אנו מספקים מענה שלם לצרכים אלו עם תהליך סדור ומובנה של הפקה, ציוד מקצועי מתקדם ואנשי מקצוע מיומנים בעלי ניסיון רב בערוצי הטלוויזיה המובילים בישראל.

כמה מילים על החשיבות של סרטונים בתערוכות וכנסים

הפקת סרט תדמית לתערוכה היא משימה נחוצה שכדאי מאוד לבצע אם ברצונכם למשוך את הקהל אל המתחם שלכם. כידוע, תערוכות המתקיימות בישראל ובחו"ל כוללות ביתנים רבים שמפעילות חברות שונות, כולן מנסות למשוך את תשומת הלב ולהביא את הקהל אליהן. לשם כך נעזרים באמצעים שיווקיים שונים, ואחד החשובים שבהם הוא סרטון המוצג באזור מסוים של הביתן, המציג באופן ממוקד, ברור, גדול ומשכנע את האופי, הסגנון, המסר, המוצרים והפתרונות של החברה. יחד עם זאת, אין כמו תערוכות על מנת להבהיר את הסביבה התחרותית, המלווה בעומס גירויים שמציפים את המבקרים, לרבות סרטונים שונים. על כן, הסרטון חייב להיות בנוי כך שיתפוס את העין ויחזיק עניין למשך זמן המאפשר שכנוע וסקרנות במה שיש לדוכן להציע, או עד שאחד מאנשי המכירות של החברה יפנה אל הלקוח הפוטנציאלי הצופה במרקע.

דגשים לסרטוני לתערוכות

הפקת סרט לתערוכות עשויה להיות שונה מאשר סרטוני תדמית המיועדים לפורומים אחרים. כך למשל, ייתכן שבמתחם בו נערכת התערוכה, עקב הצפיפות והעומס, או עקב הנחיות של המארגנים, יהיה צורך לשים דגש על הפן הוויזואלי יותר מאשר על הקריינות, מה שיתבטא למשל בכתוביות, בגרפיקה מתקדמת ובאפקטים חזותיים שונים. כמו כן, בדומה לסרטי תדמית אחרים, גם כאן הדגש חייב על סרטון קצר בן דקה או שתיים בדרך כלל, אשר בו לכל רגע יש חשיבות גדולה. לשם כך נדרש תכנון קפדני ויצירת תסריט שאינו מותיר שנייה אחת דלה ובלתי מנוצלת. סרטון כזה יהיה ממוקד מאוד מבחינת התכנים, החל במידע שמעוניינים להעביר ועד להנעה לפעולה, כאשר הפתרונות מתחשבים במגבלות ובתנאים בשטח.

כיצד מפיקים סרטון לתערוכה

הפקת סרטון תדמית לכנסים ותערוכות עם חברתנו מבוססת על תהליך סדור, המתקדם שלב אחר שלב לעבר המטרה וכל זאת תוך עמידה בדד ליין של התערוכה. למעשה, בהפקה כזו יש לתת את הדעת על שורה ארוכה של פרמטרים המחייבים התייחסות, חשיבה וביצוע נכון ומקצועי. לדוגמא, ברור שסרטון תדמית לתערוכה מיועד להעביר מידע ומסר ולהניע לפעולה, אך הצלחתו תלויה לא מעט ביכולת לתפוס את העין בין שלל גירויים, למשל באמצעות תנועה מתמדת, אפקטים, צילומים גדולים וכדומה. כמו כן, כדי להשיג את המטרה יש לבנות תסריט הפונה במדויק אל התפיסות, הצרכים והשאיפות של קהל היעד, ומניע אותו לפעולה הרצויה שהיא כמובן פנייה מסוקרנת לדוכן.

 

לפיכך יש להגדיר תחילה את היעדים המדויקים ואת קהלי היעד, הנובעים מאופי התערוכה. כך לדוגמא, יש הבדל גדול בין תערוכה חקלאית הנערכת בפני קהל מקומי, ובין תערוכה מעולם ההייטק, הרכבים וכדומה. חובה להבין מיהו קהל היעד, למשל מנהלי רכש בארגונים, לקוחות פרטיים, ציבור מבוסס, חילוני, מסורתי, עממי וכן הלאה. הגדרות כאלו ואחרות מאפשרות לגבש את שפת הסרטון, ומכאן ניתן להמשיך את בניית המסרים. מדובר במסרים המציגים בקצרה ובבירור את החברה והפתרונות שלה, ובאותה עת עולים בקנה אחד עם ערכיה, חזונה והמיתוג הקיים והמבוקש – למשל קדמה וטכנולוגיה, יצירתיות, אמינות, מקצוענות וכדומה.

לאחר מכן, הפקת סרט תדמית לתערוכה יכולה להתקדם לשלבים הבאים, הכוללים את הצילומים עצמם, מלאכת הגרפיקה, שילוב של קריינות, כתוביות, מוזיקת רקע וסאונד – שוב בהתייחס אל הפרמטרים שלעיל והתנאים הצפויים בתערוכה עצמה.

עוד כמה דברים שחשוב לדעת

סרטון תדמית לכנסים ולתערוכות אמנם מיועד למטרה ספציפית, אך מדובר בנכס העומד מעתה והלאה לרשות החברה. כך למשל, סרטונים אלו יכולים להמשיך ולשמש את החברה באירועים נוספים, למשל ימי עיון, השקת כוסית, אירועים לעובדים וללקוחות, בפגישות עם שותפים ומשקיעים, וכדומה. כמו כן, את הסרטון ניתן לשבץ בפלטפורמות שונות כמו אתר האינטרנט של החברה, ערוץ היוטיוב שלה וכדומה, דבר התורם להגדלת החשיפה וגם לקידום במנועי החיפוש. למעשה, סרטים לוועידות ולתערוכות המופקים בצורה מקצועית ורצינית, עשויים אף להפוך לויראליים ולקדם את המוניטין והמיתוג, כך שמדובר בנכס משמעותי ולא במוצר לשימוש חד פעמי. כמובן, ייתכן שבתערוכה הבאה יוחלט להפיק סרטון חדש המדגיש היבטים אחרים, המותאמים לאופי התערוכה, לשינויים בשוק ובענף, לשווקים וקהלים אחרים וכדומה, אולם הסרטון המקורי מהווה בסיס טוב ועוד ימשיך להוות נכס עבור החברה בעתיד לבוא.

עוד חשוב לדעת כי הפקת סרט לתערוכות בפורמט החדשותי כפי שחברתנו מבצעת, יש מספר יתרונות משמעותיים. לא פעם בתערוכות חשים המבקרים בעומס של מידע וגירויים המגיעים מסרטוני אנימציה ואינפוגרפיקה, אך סרטון בפורמט חדשותי נותן קרקע ברורה ואמינה שניתן להיאחז בה. ייתכן שהסרטון יוגש על ידי איש טלוויזיה ידוע כמעין גימיק, וייתכן שלא, אך ברור שהפורמט החדשותי מייצר אווירה ריאליסטית ומהימנה, ממש כאילו מדובר בכתבה חדשותית מציאותית. יתרונות אלו מוכרים היטב לגורמים מובילים במשק, שנהנים משירותינו עבור צילום כנס, הפקת שידורי חדשות פרטיים, הפקת סרטוני תדמית ועוד שלל סרטים מכל סוג ולכל מטרה. בין אם מדובר בבנק לאומי, תנובה, כי"ל, בז"ן או לקוחות אחרים שלנו – אין ספק שארגונים כאלו יודעים מה הם עושים, יודעים להעריך תוצאות ומוקירים התנהלות מקצועית כאשר הם פוגשים בה.

bottom of page